Warunki gwarancji:
1. Producent  ponosi odpowiedzialność za swoje produkty przez: okres 12 miesięcy od daty sprzedaży dla frontów lakierowanych i fornirowanych, oraz systemów szaf, szafek i szuflad.
2. Producent nie odpowiada za wady powstałe na skutek niewłaściwego użytkowania oraz konserwacji wyrobu oraz uszkodzenie mechaniczne powstałe z winy Klienta
3. Klient jest zobowiązany do sprawdzenia powierzchni wyrobu niezwłocznie po jego zakupie. Reklamacje dotyczące zarysowań lub uszkodzeń mechanicznych zgłoszone w późniejszym terminie nie będą uwzględnione.
4. Ze względu na uwarunkowania technologiczne dopuszczalne jest wystąpienie na Powierzchni 1m2 frontu wgnieceń i/lub wysklepień o średnicy do 2 mm i wysokości do 0,5 mm w ilości 3 szt jednocześnie niewidocznych z odległości 1,5 metra.
5. Dopuszczalna tolerancja wymiarów gabarytowych frontów prostych wynosi +/- 1mm.
6. Dopuszczalna tolerancja wymiarów frontów giętych wynosi +/- 1mm (wysokość), +/- 5 mm (wysokość leżącego elementu mierzona w środkowym punkcie).
7. Dla frontów o wysokości do 800 mm dopuszczalna strzałka ugięcia wynosi +/- 2 mm.
9. Reklamacji nie podlegają fronty i elementy meblowe, których stan wskazuje na nadmierne działanie wody lub wilgoci.
10. Klient zobowiązany jest do zapoznania się z warunkami reklamacji oraz zasadami, użytkowania i konserwacji wyrobu (pkt 11 i 12)
11. Powierzchnie frontów MDF czyścić miękką, lekko wilgotną ściereczką z mikrofibry przy zastosowaniu łagodnych środków czyszczących.
12. Do czyszczenia frontów nie należy używać detergentów o silnym działaniu, rozpuszczalników, twardych gąbek oraz płynów i past zawierających środki ścierne. Zanieczyszczenia powierzchni frontów substancjami mocno barwiącymi powstałe podczas eksploatacji należy niezwłocznie usunąć.
Informacja publikowana na stronie jest informacją ogólnie dostępna oznacza akceptację warunków przy zakupie mebli.

 

© Pozytywka. Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed by eyeDESIGN